ZAREJESTRUJ SWÓJ BIEG DLA ANTOSIA

BIEGNIJ RAZEM Z NAMI!

DYSTANS

10KM

GÓRA

BŁATNIA

START

10.00

DATA

23.06.2024

NASZ BOHATER

ANTOŚ WALCZY Z NOWOTWOREM ZŁOŚLIWYM MÓZGU

Antoś walczy z trudną chorobą nowotworową, ale nie poddaje się. Stawka jest wysoka – jego życie jest zagrożone. Jednak mała iskra nadziei nadal płonie jasno. Potrzebna jest nowa runda chemioterapii, a koszt wynosi ponad 1 milion złotych! Problem polega na tym, że mamy tylko 3 miesiące, aby zebrać pełną kwotę. Dołączmy do Antosia w jego walce i przejdźmy się po górze Błatnia w Jaworzu 23.06.24. Idea jest prosta – idąc, możemy pomóc Antosiowi, pokonując jak najwięcej kilometrów. Gdy połączymy wiele stóp i pomnożymy je przez liczbę kilometrów, które przeszliśmy, możemy przekazać kilka lub nawet dziesiątki tysięcy złotych na leczenie Antosia. Razem możemy robić małe kroki w kierunku wielkich postępów w walce z chorobą, która dręczy tego pięcioletniego chłopca.

DATKI SPONSORÓW

KAŻDY KILOMETR MA ZNACZENIE

KWOTA JAKĄ SPONSORZY BIEGU ŁĄCZNIE ZAPŁACĄ ZA KAŻDY TWÓJ PRZEBYTY KILOMETR

Złote / Kilometr
0

DLA UCZESTNIKÓW

ZAPAMIĘTAJ TĘ CHWILĘ

PAMIĄTKOWY NUMER STARTOWY

KAŻDY ZAREJESTROWANY UCZESTNIK OTRZYMA PAMIĄTKOWY NUMER STARTOWY !

PAMIĄTKOWY MEDAL

ZAREJESTRUJ I OPŁAĆ START MINIMUM DWÓCH UCZESTNIKÓW A OTRZYMACIE PAMIĄTKOWY MEDAL !

ORGANIZATOR

START BIEGU

PARTNERZY

OPŁATA STARTOWA

NA SKARBONKĘ ANTOSIA

KAŻDA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE DLATEGO OPŁATA UPOWAŻNIJĄCA DO OTRZYMANIA NUMERU STARTOWEGO WYNOSI NIE MNIEJ NIŻ

Złotych / Osobę
0

ZAREJESTRUJ SIĘ

Aby dołączyć do naszego wydarzenia, prosimy o wpłatę rejestracyjną w wysokości 50zł/osobę na dedykowaną skarbonkę. Następnie wklej poniżej link do swojej wpłaty. Dziękujemy!
Link do skarbonki

Paulina Wachmeta

Nazywam się Paulina Wachmeta, założyłam rehabGo z myślą aby usprawnić pacjentom dostęp do rehabilitacji. Jestem magistrem Fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Przeprowadzam rehabilitację zarówno u osób z dolegliwościami pourazowymi, jak i z przewlekłymi schorzeniami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. Stawiam na rozwój, dlatego od 15 lat aktywnie poszerzam swoją wiedzę zawodową, zwłaszcza w zakresie rehabilitacji osób starszych oraz dzieci.

Moim celem jest efektywna pomoc pacjentom. Metody współpracy zawsze dopasowuję do stanu zdrowia i fizycznych możliwości konkretnej osoby.

Lat doświadczenia
0
Zarezerwuj wizytę