Rehabilitacja Bielsko-Biała

Rehabilitacja domowa w Bielsku-Białej

Jeśli cenisz swój czas i nie chcesz go tracić na dojazdy do placówek i czekanie w kolejkach, masz problemy z poruszaniem się, zależy Ci na szybkim terminie rozpoczęcia rehabilitacji, szukasz profesjonalistów w dziedzinie rehabilitacji? To rehabilitacja z rehabGo jest usługą przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Nasi fizjoterapeuci na terenie Bielska-Białej i okolic świadczą usługi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii oraz osteopatii. Dla uzupełnienia terapii manualnej posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe dla zabiegów fizykalnych gotowe do użycia w Twoim domu.

Jeśli chcesz poznać pełen pakiet Naszych usług oraz fizjoterapeutów którzy świadczą usługi w Bielsku-Białej wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Nasi fizjoterapeuci w Bielsku-Białej

Ela Pająk
Ela Pająk
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauliny. Uważam, że to co robi, robi profecjonalnie. Potrafi naprawdę pomóc. Świetnie masuje, co przynosi dużą ulgę. Dobrała również odpowiednie ćwiczenia. Poza tym jest bardzo życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Dużą wygodą jest, że rehabilitacja odbywala się w moim domu, a Pani Paulina była zawsze punktualna.
Katarzyna Adyan
Katarzyna Adyan
Czytaj więcej
Najlepsza opieka dla naszego synka. Indywidualne podejście do pacjenta. Wysoka jakość świadczonych usług. Bezproblemowe wystawianie faktur i rozliczenia. Polecamy gorąco.
Tomasz Zbieg
Tomasz Zbieg
Czytaj więcej
Pani Paulina w sposób bardzo zaangażowany zajęła się rehabilitacją mojego ojca. Dzięki dobremu podejściu zyskała współpracę taty w ćwiczeniach usprawniających. Rzetelnie rehabilitowała pacjenta przez cały czas zabiegu. Podziwiałem jej wytrwałość i fachowość. Polecam. Warto.
Poprzedni
Następny