Rehabilitacja Chybie

Rehabilitacja domowa w gminie Chybie

Rehabilitacja w gminie Chybie skierowana jest do pacjentów którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z wizyty stacjonarnej lub zależy im na oszczędności czasu na przejazd i często długie oczekiwania na swoją kolej. Rehabilitacja z rehabGo to przede wszystkim szybki dostęp do świadczenia. Nasz zespól doświadczonych fizjoterapeutów zajmie się Twoim zgłoszeniem w jak najszybszym czasie jedna nie później niż do 14 dni od dnia zgłoszenia.  

Szybkie rozpoczęcie rehabilitacji oraz indywidualna praca z pacjentem daje duże możliwości w powrocie do zdrowia dla pacjenta. Realizacji terapii w zaciszu własnego domu pozwala na ominięcie stresu i naukę domowników jak pacjenta prawidłowej formy ćwiczeń. Aby zapoznać się z pełną ofertą jaką nasi fizjoterapeuci mają możliwość zrealizować na obszarze gminy Chybie wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Nasi fizjoterapeuci w Chybiu

Katarzyna Sanetra
Katarzyna Sanetra
Czytaj więcej
Bardzo polecam ! p.Paulina jest bardzo miłą i kompetentną rehabilitantką, dzięki fali uderzeniowej ból ręki minął!
Liliana Mędrek
Liliana Mędrek
Czytaj więcej
Bardzo ciekawe ćwiczenia, o różnym stopniu trudności. Zdecydowanie poprawiły moją sprawność i zlikwidowały niektóre dolegliwości. Bardzo sympatyczna, służąca radą prowadząca zajęcia. Dziękuję za miniony rok.
Tomasz Zbieg
Tomasz Zbieg
Czytaj więcej
Pani Paulina w sposób bardzo zaangażowany zajęła się rehabilitacją mojego ojca. Dzięki dobremu podejściu zyskała współpracę taty w ćwiczeniach usprawniających. Rzetelnie rehabilitowała pacjenta przez cały czas zabiegu. Podziwiałem jej wytrwałość i fachowość. Polecam. Warto.
Poprzedni
Następny