Rehabilitacja Czechowice-Dziedzice

Rehabilitacja domowa w Czechowice-Dziedzice

Rehabilitacja domowa z rehabGo to wygodna oferta dla wszystkich tych którzy cenią sobie czas i wygodę. Każdy kto kiedykolwiek godzinami grzał krzesło oczekując na swoją kolej w placówce stacjonarnej doceni formę rehabilitacji kiedy to w dogodnej dla siebie porze umówi wizytę z fizjoterapeutą w własnym domu. Bez kolejek, bez dojazdów.

Rehabilitacja domowa w mieście Czechowice-Dziedzice realizowana jest przez zespól doświadczonych fizjoterapeutów którzy są w stanie pomóc zarówno u dzieci jak i osób starszych. W celu otrzymania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Nasi fizjoterapeuci w Czechowicach-Dziedzicach

Katarzyna Sanetra
Katarzyna Sanetra
Czytaj więcej
Bardzo polecam ! p.Paulina jest bardzo miłą i kompetentną rehabilitantką, dzięki fali uderzeniowej ból ręki minął!
Tomasz Zbieg
Tomasz Zbieg
Czytaj więcej
Pani Paulina w sposób bardzo zaangażowany zajęła się rehabilitacją mojego ojca. Dzięki dobremu podejściu zyskała współpracę taty w ćwiczeniach usprawniających. Rzetelnie rehabilitowała pacjenta przez cały czas zabiegu. Podziwiałem jej wytrwałość i fachowość. Polecam. Warto.
Ela Pająk
Ela Pająk
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauliny. Uważam, że to co robi, robi profecjonalnie. Potrafi naprawdę pomóc. Świetnie masuje, co przynosi dużą ulgę. Dobrała również odpowiednie ćwiczenia. Poza tym jest bardzo życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Dużą wygodą jest, że rehabilitacja odbywala się w moim domu, a Pani Paulina była zawsze punktualna.
Poprzedni
Następny