Rehabilitacja Jasienica

Rehabilitacja domowa w gminie Jasienica

Mobilna fizjoterapia i fizykoterapia to oferta dopasowana do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Jasienica to wizyta fizjoterapeuty w Twoim domu jest w zasięgu ręki. Nasi rehabilitanci dostosują plan rehabilitacji do twoich potrzeb. Do tego zrealizują wizytę w zaciszu twojego domu w dogodnej dla Ciebie porze. Kilku a nawet kilkunastoletnie doświadczenie naszych fizjoterapeutów to gwarancja wysokiej jakości usług. 

Wśród możliwych form rehabilitacji to między innymi masaż leczniczy, fizykoterapia, zabiegi falą uderzeniową czy też głęboką oscylacją. To terapia manualna, indywidualna rehabilitacja ruchowa i wiele innych. W celu otrzymania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Nasi fizjoterapeuci w Jasienicy

Liliana Mędrek
Liliana Mędrek
Czytaj więcej
Bardzo ciekawe ćwiczenia, o różnym stopniu trudności. Zdecydowanie poprawiły moją sprawność i zlikwidowały niektóre dolegliwości. Bardzo sympatyczna, służąca radą prowadząca zajęcia. Dziękuję za miniony rok.
Katarzyna Sanetra
Katarzyna Sanetra
Czytaj więcej
Bardzo polecam ! p.Paulina jest bardzo miłą i kompetentną rehabilitantką, dzięki fali uderzeniowej ból ręki minął!
Ela Pająk
Ela Pająk
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauliny. Uważam, że to co robi, robi profecjonalnie. Potrafi naprawdę pomóc. Świetnie masuje, co przynosi dużą ulgę. Dobrała również odpowiednie ćwiczenia. Poza tym jest bardzo życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Dużą wygodą jest, że rehabilitacja odbywala się w moim domu, a Pani Paulina była zawsze punktualna.
Poprzedni
Następny