Rehabilitacja Skoczów

Rehabilitacja domowa w Skoczowie

Mobilna fizjoterapia to nowoczesna forma rehabilitacji i w 100% dopasowana do potrzeb pacjenta. Przede wszystkim to indywidualne i holistyczne podejście do  problemu pacjenta. Podczas wizyty domowej fizjoterapeuta układa indywidualny plan powrotu do zdrowia, edukuje pacjenta co do tego jak powinien postępować aby utrwalać dobre nawyki i sukcesywnie poprawiać stan swojego zdrowia. Rehabilitacja domowa przeznaczona jest zarówno dla pacjenta z problemami w przemieszczaniu się jak i zarówno ceniącego sobie czas. 

Rehabilitacja domowa to również zabiegi z użyciem mobilnego sprzętu do fizykoterapii które stanowi uzupełnienie terapii manualnej. Szeroka oferta usług i doświadczenie naszych fizjoterapeutów gwarantuje realizację usług na wysokim poziomi dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania  szczegółów. 

Nasi fizjoterapeuci w Skoczowie

Tomasz Zbieg
Tomasz Zbieg
Czytaj więcej
Pani Paulina w sposób bardzo zaangażowany zajęła się rehabilitacją mojego ojca. Dzięki dobremu podejściu zyskała współpracę taty w ćwiczeniach usprawniających. Rzetelnie rehabilitowała pacjenta przez cały czas zabiegu. Podziwiałem jej wytrwałość i fachowość. Polecam. Warto.
Katarzyna Adyan
Katarzyna Adyan
Czytaj więcej
Najlepsza opieka dla naszego synka. Indywidualne podejście do pacjenta. Wysoka jakość świadczonych usług. Bezproblemowe wystawianie faktur i rozliczenia. Polecamy gorąco.
Ela Pająk
Ela Pająk
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauliny. Uważam, że to co robi, robi profecjonalnie. Potrafi naprawdę pomóc. Świetnie masuje, co przynosi dużą ulgę. Dobrała również odpowiednie ćwiczenia. Poza tym jest bardzo życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Dużą wygodą jest, że rehabilitacja odbywala się w moim domu, a Pani Paulina była zawsze punktualna.
Poprzedni
Następny