Rehabilitacja Wisła

Rehabilitacja domowa w Wiśle

Wisła to malownicza miejscowość chętnie odwiedzana przez turystów, choćby z powodu dobrze rozbudowanej bazy rehabilitacyjnej w formie stacjonarnej. Usługi rehabGo – Mobilnej Rehabilitacji mają za zadanie uzupełnić rehabilitację w tej miejscowości o usługi mobilne, przeznaczone głównie dla tych którzy ze względu na swój stan zdrowia nie mogą dotrzeć do ośrodka jak również tych którym zleży na oszczędności czasu w drodze do placówki. Nasi fizjoterapeuci dojadą do pacjenta w miejsce jego zgłoszenia dostosowując czas do potrzeb pacjenta. Rehabilitacja domowa nie różni się od tej stacjonarnej a można powiedzieć iż jest w wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem. Fizjoterapeuta podejmuje rehabilitację w formie indywidualnej dlatego cała uwagę podczas wizyty może poświęcić jednemu pacjentowi. Pacjent nie jest zmuszony do adaptacji do nowego otoczenia i w własnym domu czuje się znacznie bardziej komfortowo co ma szczególne znacznie u dzieci jak i osób starszych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz się dowiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza. W każdym momencie również możesz skorzystać z rezerwacji online. Po więcej szczegółów kliknij poniżej.

Nasi fizjoterapeuci w Wiśle

Katarzyna Adyan
Katarzyna Adyan
Czytaj więcej
Najlepsza opieka dla naszego synka. Indywidualne podejście do pacjenta. Wysoka jakość świadczonych usług. Bezproblemowe wystawianie faktur i rozliczenia. Polecamy gorąco.
Liliana Mędrek
Liliana Mędrek
Czytaj więcej
Bardzo ciekawe ćwiczenia, o różnym stopniu trudności. Zdecydowanie poprawiły moją sprawność i zlikwidowały niektóre dolegliwości. Bardzo sympatyczna, służąca radą prowadząca zajęcia. Dziękuję za miniony rok.
Poprzedni
Następny