Rehabilitacja Cieszyn

Rehabilitacja domowa w Cieszynie

Jeśli szukasz wygodnej i zrealizowanej na wysokim poziomie formy rehabilitacji w Cieszynie to rehabilitacja domowa z rehabGo skierowana jest właśnie do Ciebie. Nasi doświadczeni fizjoterapeuci świadczą usługi z zakresu rehabilitacji skierowanej do wszystkich grup wiekowych. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne kursy jakie mają w swoim portfolio nasi rehabilitanci pozwalają na indywidualne dopasowanie formy rehabilitacji do  problemów z  jakimi zgłasza się do nas pacjenci.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą oraz chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat usług oferowanych w mieście Cieszyn kliknij w poniższy przycisk.

Nasi fizjoterapeuci w Cieszynie

Katarzyna Karut
Katarzyna Karut
Czytaj więcej
Po serii zabiegów ból barku minął. Zawsze mile i profesjonalne podejście 🙂
Janina Holeksa
Janina Holeksa
Czytaj więcej
Fizjoterapeuta dojedzie do pacjenta razem ze swoim sprzętem np. łóżkiem do masażu i może wykonać zabieg w takich warunkach technicznych jak np. w sanatorium. Ponadto obolały pacjent nie musi jechać do gabinetu rehabilitacyjnego, a więc nie przeżywa dodatkowego stresu, nie wzmacnia mu się ból podczas dotarcia na zabieg. W warunkach domowych ma lepszą atmosferę do leczenia i zdrowienia, ważna jest strona psychiczna leczenia schorzeń. Ja korzystałam z tego typu zabiegów stacjonarnie w domu i jestem bardzo zadowolona, były one bardziej skuteczne niż dochodzące. Ponadto jak pacjent dostanie "postrzał", to bardzo ważne jest, aby mu natychmiast pomóc w miejscu, gdzie on przebywa ( on nie powinien ruszać się). Moja znajoma skorzystała z takiej formy pomocy i już po pierwszym razie doznała ulgi. Polecam, jest to forma wygodna dla pacjenta i bardziej skuteczna niż dochodząca.
Szymon Dzik
Szymon Dzik
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony. Po serii zabiegów ból ustąpił 🙂
Poprzedni
Następny