Kariera

Dołącz do zespołu rehabGo

Ideą naszego działania jest maksymalne skrócenie terminów dostępności usług fizjoterapeutycznych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wczesne rozpoczęcie rehabilitacji, zarówno ze strony pacjenta jak i fizjoterapeuty. Dołączając do naszego zespołu możesz stać się częścią sieci fizjoterapeutów którzy dzięki intuicyjnemu narzędziu do rezerwacji usług rehabilitacyjnych w szybki sposób dotrą do pacjenta. Przy tym świadomie i indywidualnie zarządzając swoim czasem pracy. Za Naszym pośrednictwem dotrzesz do pacjenta który odpowiada Twojej specjalizacji w czasie i lokalizacji jaką jesteś w stanie obsłużyć. 

Dzięki elastycznemu grafikowi który sam ustalasz jesteś w stanie uzyskać balans pomiędzy swoim życiem zawodowym a prywatnym samodzielnie decydując ile czasu możesz poświęcić na pracę z pacjentami.

Zostań fizjoterapeutą w rehabilitacji domowej w rehabGo

Dzięki elastycznemu modelowi współpracy każdy fizjoterapeuta może zostać częścią Naszego zespołu. Posiadasz indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną? Możesz nawiązać współpracę zawierając umowę kontraktową i docierać do szerszego grona pacjentów za pomocą naszego systemu rezerwacyjnego na zasadach prowizyjnych. 

Pracujesz na „etacie” w innej placówce/firmie i szukasz kilku dodatkowych pacjentów tygodniowo? Dołączając do Naszego zespołu na podstawie umowy zlecenia otrzymasz zlecenia rehabilitacyjne na indywidualnie ustalonych korzystnych warunkach z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Korzyści dla Ciebie

Rozpoczynając współpracę z rehabGo otrzymasz swój indywidualny adres email powiązany z kalendarzem Google dzięki któremu będziesz mógł na bieżąco zarządzać własnym czasem pracy i terminami wizyt. Zarówno Ty jak i Twój pacjent każdorazowo otrzymacie wszystkie informację zawierające szczegóły wizyty poprzez email oraz sms.

Koszty paliwa? U Nas to nie problem! Jeśli posiadasz własną praktykę indywidualnie oceniasz koszty dojazdu zależnie od odległości którą musisz pokonać do pacjenta a my doliczamy je do kosztu końcowego usługi którą świadczysz. Pracujesz w innej placówce i szukasz pracy dorywczej w drodze z pracy lub do pracy a może w weekendy? Przydzielimy Ci pacjentów tylko z miejscowości które są dla Ciebie bliskie w dojeździe a do każdej wizyty wypłacimy premię pomagającą opłacić koszty dojazdu ustalaną indywidualnie.  

Szukasz miejsca które da ci szanse rozwoju? W rehabGo doceniamy Twój wkład w poszerzanie własnych umiejętności terapeutycznych. Wystarczy tylko podjąć 60 wizyt miesięcznie u naszych pacjentów przez minimum 6 miesięcy w roku a opłacimy dowolnie wybrany przez Ciebie kurs do kwoty 2500zł/brutto. Oferta dopłaty do szkoleń kierowana jest tylko do osób zatrudnionych w formie umowy zlecenia.

Czasami terapia manualna wymaga uzupełnienia w postaci fizykalnej. Dzięki dostępowi do ciągle poszerzającej się bazy sprzętowej możesz zaoferować większy wachlarz usług dla swojego pacjenta oraz osiągnąć leprze rezultaty przeprowadzanej terapii. Udostępnimy dla Ciebie w pełni mobilny sprzęt z Naszej bazy na warunkach wypożyczenia terminowego. Wystarczy osiągnąć minimalnie 60 wizyt rehabilitacyjnych miesięcznie przez minimum dwa miesiące rzędu a my zagwarantujemy ci dostęp do dowolnego Naszego urządzenia rehabilitacyjnego

Masz pytania?

Fizjoterapeuta odpowie na twoje pytanie najszybciej jak to możliwe

Informacje kontaktowe

Masz Pytania?

Fizjoterapeuta odpowie na twoje pytanie najszybciej jak to możliwe

Informacje kontaktowe

Masz Pytania?

Fizjoterapeuta odpowie najszybciej jak to możliwe

Informacje kontaktowe

Masz pytania?

Fizjoterapeuta odpowie najszybciej jak to możliwe

Informacje kontaktowe