rehabGo - Mobilna Rehabilitacja

rehabGo – Mobilna Rehabilitacja to zespół terapeutów, którzy łączą swoją pracę z pasją do fizjoterapii. Każdy pacjent jest wyjątkowy, a żadne dwa przypadki nie są takie same, co wymaga indywidualnego podejścia, które motywuje nas do ciągłego poszerzania naszej wiedzy i doświadczenia. Wszyscy nasi fizjoterapeuci priorytetowo traktują rozwój osobisty, co potwierdza wiele ukończonych kursów i szkoleń. Choć pracujemy indywidualnie, skupiając się na indywidualnej rehabilitacji pacjenta, korzystamy z wymiany wiedzy i bycia częścią zespołu. Wszyscy nasi fizjoterapeuci są aktywnymi profesjonalistami, posiadają aktualne licencje i mają wymagane lata doświadczenia, co przekłada się na satysfakcję z pracy.

Helenka
Helenka
Czytaj więcej
Zabrze Mikulczyce - Polecam tę firmę z czystym sumieniem!!!. Rehabilitant Pan Dariusz S (nie wiem czy mogę podać nazwisko) jest absolutnie fantastyczny i skuteczny!!!!. Podkreślam, że wypadek losowy jaki nas spotkał jest straszny: rozlany uraz mózgu i 4 kończynowe porażenie., a postępy w rehabilitacji świetne!!!!. Pan Dariusz - rehabilitant mojej 14 letniej siostry - specjalista z najwyższej półki !!!!! Bardzo dziękuje . Ps. siostra nadal się rehabilituje pod okiem Pana Dariusza S. Panie Dariusz jest Pan cudowny !!!
Lucyna
Lucyna
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do pacjenta. Możliwość umówienia z dnia na dzień. Po dwóch wizytach i mobilizacji pacjenta widać już efekty. Szczerze polecam.
Ela
Ela
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauliny. Uważam, że to co robi, robi profecjonalnie. Potrafi naprawdę pomóc. Świetnie masuje, co przynosi dużą ulgę. Dobrała również odpowiednie ćwiczenia. Poza tym jest bardzo życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Dużą wygodą jest, że rehabilitacja odbywala się w moim domu, a Pani Paulina była zawsze punktualna.
Tomasz
Tomasz
Czytaj więcej
Pani Paulina w sposób bardzo zaangażowany zajęła się rehabilitacją mojego ojca. Dzięki dobremu podejściu zyskała współpracę taty w ćwiczeniach usprawniających. Rzetelnie rehabilitowała pacjenta przez cały czas zabiegu. Podziwiałem jej wytrwałość i fachowość. Polecam. Warto.
Katarzyna
Katarzyna
Czytaj więcej
Bardzo polecam ! p.Paulina jest bardzo miłą i kompetentną rehabilitantką, dzięki fali uderzeniowej ból ręki minął!
Kaja
Kaja
Czytaj więcej
Pan rehabilitant Dariusz Siutkowski jest profesjonalnym, w pełni zaangażowanym, świetnym specjalistą który pomógł mojemu dziadkowi w powrocie do aktywności fizycznej. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Dziękuję

Poznaj naszych fizjoterapeutów