[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Akcja charytatywna MagnesoveLOVE

Akcja charytatywna powstała z chęci połączenia zabawy dla licytujących, pomocy potrzebującym oraz umożliwienia reklamy swoich usług dla przedsiębiorców. Często zbierane kwoty są wręcz niewyobrażalne, wielomilionowe kwoty przerażają wiec szukamy różnych sposobów na urozmaicenie tych zbiórek. Czasem są to wirtualne kawy, dyskoteki online z muzyką na życzenie, gry i zabawy które mają sprowadzić do tego abyśmy wpłacili choć minimalną kwotę która przybliży zbiórkę do celu. Wystawiamy na licytacje wszystko co może się komuś przydać, są to prywatne licytację bądź firmowe. Staramy się być częstymi bywalcami aukcji charytatywnych na których sami kilkukrotnie wystawialiśmy swoje usługi na rzecz potrzebujących. Poza własnymi usługami postanowiliśmy zorganizować akcję która przyniesie wszystkim sporo zabawy a przy tym korzyści.

Co otrzymuje darczyńca?

Nagrodą za wspieranie tak szczytnych celów którą otrzyma zgłaszający się do zabawy jest przydatny gadżet. Wszyscy kochają magnesy, przywozimy je zewsząd i przyczepiamy do naszych lodówek wiec wybór nie mógł być inny padło na MagnesoveLOVE. Do tego ten aspekt którego już dotknąć nie można ale cieszy najbardziej. Sponsor wynagrodzi zgłoszoną do zabawy darowiznę, wpłatą na tą samą zbiórkę w wysokości minimum 10zł.

Co otrzymuje sponsor zabawy?

Zdajemy sobie sprawę ile w dzisiejszych czasach trzeba się natrudzić aby prowadzony biznes czy ten mały czy też duży stał się zauważalny w sieci oraz wśród ogromnej konkurencji. Często przedsiębiorcy zmuszeni są do wydatkowania dużych kwot na agencje marketingowe, specjalistów od SEO czy też różne płatne reklamy typu Google Ads. Problemy w tym iż wydawane kwoty trafiają w ręce gigantów a efekty często są niezauważalne. Dlatego proponujemy skuteczną reklamę lokalną która trafi prosto do potencjalnego klienta a do tego napełni skarbonkę osoby potrzebującej.

Co otrzymuje potrzebujący?

Jest to kolejna możliwość która może wspomóc „rozkręcenie zbiórki” i włączenie się do niej przedsiębiorców. Tych małych i tych dużych. Każda zaliczająca się do zabawy wpłata darczyńcy jest premiowana wpłatą zwrotną przez sponsorów. Im więcej przedsiębiorców chcących dołączyć do akcji tym większe premie za każdy prawidłowo zgłoszony przelew darczyńcy.

Infografika akcji charytatywnej

Krok 1

Wpłacasz na dowolną potwierdzoną oficjalnie zbiórkę fundacji charytatywnej kwotę minimum 10zł. Liczy się każda dowolna wpłata której sumą jest minimum kwoty 10zł.

Chcąc przystąpić do akcji udostępniasz potwierdzenie swojej wpłaty na profilu akcji zamieszczając zrzut ekranu z widoczną kwotą wpłaty oraz informacją kogo zbiórkę wspiera.

Krok 2

Rejestrujesz swoje dane do wysyłki na stronie rehabGo korzystając z zakładki rezerwacji MagnesoveLOVE. Na podane dane po zakończeniu pierwszego etapu akcji dostarczymy magnes.

Krok 3

Przyczepiasz na swojej lodówce magnesy otrzymane za udział w akcji i potwierdzasz ich otrzymanie zdjęciem na profilu akcji.

Krok 4

Sponsor akcji wpłaca na każdą zbiórkę kwotą zgodną z ilością potwierdzonych zrzutów ekranów zarejestrowanych w akcji darczyńców oraz zdeklarowaną kwotą przez sponsora za każdy dostarczony magnes.

Regulamin akcji charytatywnej MagnesoveLOVE

Na jednego darczyńcę może przypadać tylko jeden magnes reklamowy od jednego sponsora za jedną potwierdzoną wpłatę. Oznacza to iż jeśli do akcji przyłączy 10 sponsorów, każdy z uczestników zabawy będzie mógł udostępnić 10 oddzielnych potwierdzeń wsparcia zbiórki charytatywnej oraz otrzymać 10 magnesów. Zbierając w ten sposób zsumowaną kwotę dla wspieranego przez siebie potrzebującego od wszystkich sponsorów.

Każdy ze sponsorów może rozdysponować maksymalnie 500szt swoich magnesów. Minimalna kwota jaką sponsor akcji wynagradza udostępniony zrzut ekranu to 10zł.

Magnesy wysyłane są zbiorowo po zakończeniu poszczególnych etapów zbiórki. Wysyłki dokonuje po dostarczeniu magnesów przez sponsora do organizatora akcji rehabGo – Mobilna Rehabilitacja. Datę zakończenia etapu ustala organizator rehabGo – Mobilna Rehabilitacja.

Wpłaty wykonane przez sponsorów wykonywane są grupowo po podliczeniu każdego etapu na konta oficjalnych zbiórek organizacji charytatywnych.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *